Blog

Правила засмаги та догляду за шкірою влітку

by in Блог 11.01.2016

Чудова літня пора дарує нам багато сонця і морського відпочинку, пригод і подорожей. Хочеться надіти найкращі улюблені вбрання, що підкреслюють нашу красу і, звичайно ж рівну засмагу, забути про минулі досвіди невдалої засмаги на пляжі. Наші поради можуть допомогти вам у цьому.

Отже обираємо олію для засмаги і розглянемо правила прийому сонячних ванн:

1. Носіть з собою легку хустку

Носіть з собою легку хустку, якою ви могли б прикрити ваші плечі і голову в разі знаходження на сонці в особливо небезпечний час сонячної активності (з 11 до 16.00, а особливо з 12 до 15.00). Вона може прикрасити вашу сумочку, якщо прив`язать її красиво на ремінець і завжди буде під рукою при необхідності.

2. Освіжайте вашу шкіру тоніком

Освіжити Вашу шкіру обличчя тоніком дуже просто. 1 літр кип’яченої води потрібно відстояти 1 добу при кімнатній температурі, потім процідити від осаду і додати ефірні олії.

– Якщо вам потрібний освіжаючий тонік, то додайте у воду 6-8 крапель вербени тропічної (літсея кубеба). Вона має приємний аромат (нагадує цитрусовий), має тонізуючі та антигрибкові властивості, зменшує потовиділення, знімає перевтому, піднімає жіночі енергії та настрій. Такий тонік ви можете використовувати протягом всього дня (олія літсея кубеби не має  фототоксичного ефекту).

– Якщо ви хочете, щоб ваш тонік мав  протизапальні властивості – додайте у воду 4-5 крапель олії чайного дерева (Manuka), 2 краплі вербени. Такий тонік краще використовувати вранці або ввечері.

Якщо у вас сильні вугрі : додайте у воду 2 краплі ефірної олії імбиру, 4-5 крапель олії чайного дерева (Manuka), 2 краплі вербени. Цей тонік ми б рекомендували вам використовувати вранці або ввечері за 1,5 -2 години до виходу на сонце (олія імбиру має незначний фототоксичний ефект).

pravda o zagare i zachite

3. Догляд олій за шкірою обличчя

Для догляду за шкірою обличчя ми б рекомендували вам:

Олія Моной де Таїті. Ця олія підходить для всіх типів шкіри (навіть чутливої), вона досить легка (не перевантажує шкіру). Ця олія (на базі нерафінованої олії кокосу) має приголомшливо приємний аромат квітки Моной (Тіари, Лілаваді – на сході його називають по різному). Добре зволожить шкіру, допоможе запобігти лущенню і пересиханню шкіри.

Олія Авокадо. Багато косметологів стверджують, що не знайшли ще олії для догляду за шкірою обличчя краще, ніж олія авокадо. Занадто серйозний стрес для нашої шкіри несуть сонячні промені. Додайте в олію авокадо (на 5-10мл) 2-3 краплі олії лаванди і вербени екзотичної (літсея кубеба). Ви отримаєте чудовий догляд і антистрес програму для вашої шкіри.

Якщо ви часто відчуваєте перепади температур (наприклад, працюєте в кондиційованому приміщенні, а при виході на вулицю отримуєте «тепловий удар» гарячого повітря і так кілька разів на день), то вам підійде олія какао. Також добре її застосовувати при куперозі.

Загальне правило щодо застосування олій для обличчя влітку! У цей період року ми не рекомендуємо наносити чисті олії або суміші базових олій і ефірних на шкіру обличчя удень !!! Застосовуйте олії перед сном (за 1,5 – 2 години до сну) і через 10 – 15 хвилин після нанесення зніміть надлишки, промокнувши обличчя сухою серветкою.

4. Засмагайте безпечно і правильно

Гарну засмагу ви можете отримати, якщо будете безпечно і правильно засмагати:

Приймайте сонячні ванни в безпечний час (з 7-00 до 11-00 і після 16-00 до 19-00). Пам’ятайте, що і при похмурій погоді, і при легкому подиху вітерця ви теж засмагаєте. Більше того при такій погоді легше «згоріти».

Використовуйте захист від сонця як мінімум на тих ділянках шкіри, де вона найбільш тонка (шия, ніс).

– Якщо ви хочете засмагати безпечно і мати красиву, рівну, стійку засмагу кольору бронзи, ми рекомендуємо вам використовувати  олію кокосу (нерафіновану або рафіновану).

Особливо добре додати до неї кілька крапель ефірної олії апельсину гіркого.

Після прийняття сонячних ванн і душу, ми рекомендуємо вам зволожити вашу шкіру, за допомогою  олії ши в суміші з ефірною олією імбиру і апельсину гіркого. Ви не тільки зможите закріпіти вашу засмагу, а ще  зволожите вашу шкіру, звузивши розширені пори і знявши почервоніння. Дайте суміші увібратися і не виходьте на вулицю мінімум годину.

– Якщо ви відправляєтеся на море і бажаєте не тільки добре відпочити на березі, а й отримати гарну засмагу, а ще привернути увагу протилежної статі і закрутити чоловікам голову – додайте у вашу олію для засмаги трохи афродизіаків.

Кокос рафінований + 2-3 краплі іланг-іланг + 2-3 краплі апельсина гіркого.

Або: кокос рафінований + 2-3 краплі вербени екзотичної (літсея кубеба) + 2-3 краплі олії іланг-іланг.

5. Відлущуючі ороговілі частинки

Відлущуйте ороговілі частинки вашої шкіри, тоді й засмага нова буде лягати рівно. Не робіть цього відразу після повернення з пляжу (ваша шкіра надто чутлива в цей час). Ви можете використовувати кавовий скраб з додаванням в нього ефірної олії герані. Така суміш допоможе вам ще й підтягнути шкіру.

6. Безпечні ефірні олії для використання влітку

Ефірні олії володіють цілим рядом корисних властивостей. У кожній ефірній олії є свій косметичний ефект. Додавання ефірних олій в косметичні суміші з органічними базовими оліями, дозволяє значно посилити їх ефект. При цьому застосування ефірних олій має ряд застережень.

Перше правило застосування ефірної олії в косметології, вони ніколи не наносяться на тіло в чистому вигляді. Ефірні олії для тіла можуть застосуються тільки в суміші з органічними базовими оліями

По-друге, важливо знати, що влітку під впливом прямих сонячних променів ефірні олії можуть мати дві властивості:

1) Ефірні олії з фототоксичним ефектом. Деякі ефірні олії не рекомендовані для використання влітку, особливо під час прийому сонячних ванн, оскільки володіють фототоксичним ефектом (підвищують сприйняття шкіри до впливу на неї сонячних променів).

2) Безпечні в застосуванні ефірні олії без ефекту фототоксичності . Це ефірні олії, які безпечні для їх використання влітку.

Нижче ми наведемо перелік ефірних олій, які Ви безпечно можете використовувати влітку і під час прийому сонячних Ванн в сумішах з жирними оліями.

Олії, суміші які ви можете використовувати влітку (не мають фототоксичного ефекту і не викликають роздратування):

– олія апельсину гіркого

– олія іланг-іланг

– олія літсея кубеби (вербени тропічної, екзотичної)

– олія герані

Олії, суміші з якими краще використовувати вранці, ввечері або за 1,5-2 години до виходу на сонце (мають незначний  ефект фототоксичності):

– олія імбиру

– олія кориці

Ми рекомендуємо вам додавати в суміші тільки ті олії, які не мають цього ефекту і які допоможуть вам мати здорову шкіру і красиву засмагу влітку. І пам’ятайте, що ваша шкіра унікальна.

З турботою про вас та побажаннями найкращого відпочинку,
Мартакова Ольга та Ірина Кавріга для https://masteroil.com.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *