Blog

Масажна олія – яку обрати олію для масажу?

by in Блог 18.01.2016

Яку олію для масажу обрати?
Сьогодні не знайдеш людини, яка б не знала про чудові властивості масажу. Адже його вражаючі результати і цілюща сила були перевірені тисячоліттями. Масаж, як і будь-яке мистецтво, складається з величезної безлічі складових: шкіл, технік, методик, які мають величезну кількість відтінків і акцентів. Масажні олії (Massage Oil) – є одним із способів або акцентувати, або розширити дію масажу.

Самі олії застосовуються споконвіку. Наприклад: олімпійців у Стародавній Греції змощували оливковою олією, а в стародавній Індії та Китаї застосування різних олій досягало неймовірних вершин.

Для чого потрібна масажна олія?

Основними завданнями масажної олії є:

1) Надавати певну дію: антицелюлітна, розігріває, охолоджує або ін.
2) Полегшити  ковзання рук масажиста по шкірі.

Саме тому склад масажних олій складається із двох груп компонентів: активних і базових.

Професійні масажисти знають, що тіло потребує великої кількості олії для масажу, щоб забезпечити добре ковзання, не розтягувати і не дратувати шкіру. Базові компоненти, які входять в масажні олії, забезпечують потрібне ковзання рук і бувають як багатокомпонентні, так і однокомпонентні за своїм складом. Крім забезпечення необхідного ковзання рук, базові компоненти чинять зволожуючу і пом’якшувальну дію на шкіру.

Активні компоненти несуть функціональне навантаження і надають спрямовану дію. Активні добавки класифікуються виходячи від завдань масажу.

Масажні олії мають різну профілактичну і лікувальну дію: релаксуючу, тонізуючу, антистресову і т.д. Олії пом’якшують, покращують структуру шкіри, зволожують – все це сприяє регенерації клітин і нормалізації ліпідного обміну. Вдобавок відновлюється місцевий імунітет.

Застосування олій для масажу дозволяє перетворити масаж в дуже приємний ритуал, який пом’якшить шкіру, зніме напругу, додасть сил, заспокоїть нерви і подарує відмінний настрій на весь день.

массажное масло


Які вимоги висувають до масажної олії на сьогоднішній день?

На сьогодні кращими оліями для масажу визнані натуральні органічні олії. Це олія кокоса, авокадо, аргана, жожоба, мигдалю, моной … та інші.

Чому вони вважаються кращими?

1) Вони на 100% органічні і натуральні.
2) Містять тільки природні природні компоненти, багаті вітамінами і мікроелементами.
3) Ці олії мають природну жирність, і забезпечують відмінне ковзання.
4) Багатий вітамінний склад дозволяє досягти також гарного косметичного і оздоровчого ефекту.

Як можна посилити властивості натуральної олії для масажу?

Органічні олії, в силу своєї природності, як правило, не мають яскраво вираженого аромату. Тому в них можна додавати ефірні олії.

Ці олії дозволяють посилити масаж:

1) Ефектом ароматерапії.
2) Вони мають лікувальні, протизапальні і стимулюючі властивості.
3) Мають сильний енергетичний і психологічний ефект.
4) Допоможуть Вам створити певний настрій (релаксації, відпочинку, пробудження енергії, пробудження лібідо, підвищення жіночої або чоловічої енергетики, та інші).

Унікальність такої продукції, яка виконана на основі екзотичних екстрактів і ефірних олій полягає у відсутності синтетичних добавок. На відміну від штучних олій, натуральні органічні олії та ефіри не містять стабілізатори, консерванти та антиоксиданти. Це повністю натуральні рослинні олії.

Перелік олій для масажу

Пропонуємо Вам список найбільш популярних і ефективних олій, які можна використовувати під час масажу.

Олія авокадо

Ця олія ідеально підходить для застосування при масажі і для створення масажних сумішей. Важливо враховувати той факт, що для їх приготування краще брати рафіновану олію (нерафінована буде краще підходити для косметичних цілей). Характерно, що така рафінована олія не має запаху, гіпоалергенна, залишає після використання приємне відчуття на шкірі. Олія авокадо має властивість помітно запобігати появі зморшок, уповільнювати природне старіння, яке викликається віковим зниженням рівня еластину і колагену. Олія авокадо володіє унікальними властивостями, оберігає шкіру від лущення і висихання, забезпечує її активним зволоженням, глибоко проникає і відмінно вбирається.

Олія каріте (ши)

У чистому вигляді олія каріте (ши) не має ковзаючого ефекту і дуже в’язка, тобто в чистому вигляді її не використовують. Ця олія  успішно застосовується в суміші з ефірними оліями, якщо необхідно скласти масажну суміш. Олія каріте (ши) входить до складу антицелюлітних сумішей, для догляду за зрілою і в’янучої шкірою, для догляду за проблемним волоссям. Дуже часто її застосовують у сумішах для лікування болю суглобів і ревматизмі. Олію каріте (ши) добре застосовувати в сонячну погоду, вона володіє легким сонцезахисним ефектом. Її оптимальне співвідношення у сумішах – до 20%.

Кокосова олія

Ще за часів цариці Клеопатри кокосова олія цінувалася як незамінний засіб для підтримки краси і молодості жінки. Цю олію вже тоді застосовували як омолоджуючий і живильний засіб для шкіри, і в наш час з успіхом використовують з тією ж метою. Для тіла ідеально підходить як нерафінована (що має приємний запах) олія так і рафінована (без запаху) кокосова олія. Цей засіб має ряд корисних для шкіри властивостей: пом’якшує, зволожує, живить її, а після нанесення створює на поверхні щось, що нагадує захисну плівку, яка довго ще підтримує ідеальний баланс вологості. Олію кокоса слід застосовувати при масажі особливо чутливої, роздратованої і запаленої шкіри ще тому, що вона надає значну заспокійливу, протимікробну і протизапальну дію.

Олія рисових висівок

Олія рисових висівок сприяє відновленню шкірного покриву, позбавляє від ранніх зморшок, помітно підвищує еластичність шкіри, має пом’якшувальну, регенеруючу, зволожуючу, протизапальну дію. За рахунок відновлюючих і антиоксидантних властивостей ця олія настійно рекомендується для в’янучої і сухої шкіри. Сквалан, необхідний для нормального обміну речовин в шкірі, міститься в олії в оптимальній кількості. Рисова олія – гіпоалергенний продукт, не закупорює пори і досить легко вбирається. Рекомендовано для використання у догляді за дитячою шкірою.

Олія аргани

Цю олію прийнято вважати одним з кращих засобів для масажу обличчя. Звичайно, її добре застосовувати і для масажу всього тіла, але вартість його досить висока, порівняно з іншими оліями. Головні властивості аргани – це зволоження та живлення шкіри, а значить, це ідеально відповідна олія для людей з сухим типом шкіри обличчя. Регулярне застосування арганової олії дозволяє позбутися від лущення шкіри, захищає її від обвітрювання, сухості і неприємного відчуття стягнутості. Олія інтенсивно насичує шкіру вологою і всіма необхідними їй поживними елементами. Арганова олія має омолоджуючі властивості, тонізує і регенерує шкіру, ідеально підходить для догляду за зморшкуватою, в’янучою, млявою шкірою обличчя.

Кунжутна олія

Для в’ялої, в’янучої, огрубілої і сухої шкіри обличчя кунжутна олія є необхідністю. Вона володіє винятковими пом’якшуючими, зволожуючими і живильними властивостями. Олія запобігає лущення шкіри, усуває її сухість, бореться з появою початкових ознак старіння (зниження пружності і тонусу шкіри, млявість, обвисання, перші зморшки). Кунжутна олія прекрасно поглинає ультрафіолетове випромінювання, а значить, крім інших переваг є ще й хорошим сонцезахисним засобом. У косметології кунжутну олію часто застосовують для догляду за дуже чутливою і ніжною дитячою шкірою. Ця олія усуває свербіння і роздратування, знімає почервоніння, має заспокійливі властивості.

Олія абрикосової або персикової кісточки

Олія абрикосової або персикової кісточки чудово підходить для використання в будь-яких масажних сумішах, бо містить в собі величезну кількість мінералів і вітамінів, що благотворно діють на організм людини. Вона має відчутну дію і має легкий приємний запах. Дуже добре для створення сумішей масажних олій при целюліті, в’ялій, старіючій шкірі тіла та обличчя, для створення дитячих масажних олій. Це пояснюється властивістю олії персикових або абрикосових кісточок швидко і глибоко проникати в самі нижні шари епітелію, відновлюючи водний баланс шкіри і живлячи її. Здатність зволожувати, живити і відновлювати шкіру призводить до того, що олія персикових або абрикосових кісточок просто «оживляє» шкіру. Ця олія  підтримує еластичність і пружність будь-якого типу шкіри, помітно згладжує неглибокі зморшки, надає шкірі м’якість і свіжість, забезпечує її вологою, запобігає обезводненню клітин.

Олія виноградної кісточки

Цю олію не слід застосовувати для масажу тіла або обличчя володарям проблемної та жирної шкіри. Вона – одна з кращих засобів у боротьбі з целюлітом, якщо додати її в суміш масажних олій. Цей засіб чудово зволожує шкіру, розгладжує зморшки й надає пружність. Завдяки цим властивостям, вона відмінно підходить для масажних процедур влітку, коли шкіра так чи інакше піддається впливу прямих сонячних променів. За своєю структурою олія виноградних кісточок рідка і дуже легка, і ця властивість забезпечує її швидку вбираність. Проціанід, входять до складу цього олії пояснює її корисність для організму. Головне завдання цього елемента – підтримка нормальної роботи клітин тіла і регулярна їх регенерація. Крім того, олія виноградних кісточок завдяки своєму унікальному складу регулює роботу потових залоз і клітинних мембран.

Олія солодкого мигдалю

Ця олія  одна з кращих для масажу такої делікатної зони як шкіра навколо очей. Так само вона чудово підійде для масажу волосся при жирній шкірі голови, посічених кінчиках і ламкості волосся. Якщо внести олію солодкого мигдалю в суміш для масажу тіла, вона відмінно посприяє боротьбі з целюлітом. Цікава особливість цієї олії – вона допомагає при розтягуванні зв’язок. Добре застосовувати її в догляді за шкірою грудних малюків. Здатність помітно прискорювати процес регенерації тканин дозволяє використовувати цю олію в косметиці для людей будь-якого віку. Шкіра після застосування цієї олії буде відновлена, захищена, шовковиста. Вона стане красивою і чистою, гладкою і ніжною.

Олія жожоба

Ця олія настійно рекомендується застосовувати виключно у складі масляних сумішей у поєднанні з іншими оліями. Вона абсолютно не має запаху і підходить абсолютно для будь-якого типу шкіри. Чудово вбирається і не залишає на поверхні жирного блиску. Добре діє у складі олій для масажу шкіри голови, сприяє поліпшенню її стану, зміцненню і росту волосся. Олія жожоба оптимальна для шкіри всіх типів, але особливо ефективна для сухої шкіри, при явних ознаках її старіння: зморшках, в’ялості, втрати пружності, в’яненні. Ця олія  відмінно живить, зволожує, пом’якшує шкіру, усуває лущення і підвищує еластичність і пружність шкірних покривів.

Яку олію для масажу обрати?

Masteroil.com.ua має цілий ряд корисних органічних і ефірних олій, які ідеально підійдуть для виконання різних видів масажу. Ці олії повністю натуральні, мають органічне походження і високу якість.

Матеріал підготовлений https://masteroil.com.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *