Blog

Олії при екземі

by in Блог 19.01.2016

Екзема дуже неприємне захворювання шкірного покрову. За допомогою натуральних олій можна вилікувати або зменшити симптоми екземи.

Жирні олії при екземі

При екземі корисна олія Ши. Вона добре загоює ранки і усуває (помітно зменшує) лущення на шкірі. Також кориснa олія баобабу, вона має відновлюючу, загоюючу властивості. Додатково в сумішах з олією ши і баобаба (або окремо) можна  застосовувати натуральні жирні олії: авокадо, аргани, кунжутна, персикових кісточок, мигдальна, моной, кокосова, жожоба.

Ефірні олії при екземі

Посилити ефект від базових жирних олій можна за допомогою ефірних олій. Ефірні олії застосовуються тільки в сумішах з жирними оліями (в середньому 3-6 крапель на 10 мл базової олії). При екземі рекомендуються наступні ефірні олії: лаванда, ілінг-іланг, рожеве дерево, герань, пальмароза.

Комплексний підхід

Найважливіше необхідно пам’ятати, що такі захворювання як екзема комплексні і викликаються відразу декількома факторами. Це може бути:
1) проблеми з харчуванням (багато жирної, калорійної, ненатуральної їжі, можливо наслідок реакції організму на певні продукти харчування);
2) психоемоційні проблеми і розлади, стрес;
3) фізичний вплив на шкіру (наприклад миючі засоби),
4) фізичний вплив на організм зсередини (наприклад продукти ГМО, ненатуральні продукти, продукти вирощені на хімікатах або оброблені ними);
5) але найчастіше це відразу декілька з раніше перерахованих факторів.

экзема

Тому в першу чергу необхідно усунути причину. Олії ж стануть Вам хорошим помічником для лікування та усунення  захворювання.

Інформація підготовлена ​​https://masteroil.com.ua/
Використання інформації можливе з посиланням на https://masteroil.com.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *