Blog

Олія для засмаги: рекомендації і рецепти сумішей

by in Блог 13.01.2016

Сонячна активність влітку і наше часте перебування під його променями несе крім гарної засмаги ще й небезпеку «перезасмагати» і отримати неприємні опіки. У попередній статті ми писали про рекомендації безпечно проведеного літа для вашої шкіри і про способи догляду за нею. А сьогодні я хочу звернути вашу увагу на оліъ, які допоможуть вам не тільки безпечно, а ще й красиво засмагнути.

Звичайно, існує безліч факторів, від яких залежить отриманий в результаті колір засмаги: вихідний колір вашої шкіри і ступінь наявнъ вже на ній засмаги, активність сонця в різний час доби і в різний період літа, солоність води у водоймі (річка, озеро, море, басейн) на березі якого ви засмагаєте та ін.

Кращі олії для засмаги

1. Звичайно ж олією для засмаги №1 є кокосова олія. Ви можете використовувати як рафіновану, так і нерафіновану кокосову олію. Вона не тільки дає гарне зволоження шкіри, вона ще й допомагає отримати гарну, стійку засмагу, бронзового відтінку. Засмага виходить глибокою, ваша шкіра наче сяє. Наші клієнти називають її 3D – засмага. Ще одним з плюсів є те, що олію кокоса не потрібно наносити на шкіру після кожного купання (вона не змивається за один-два рази).

2. Олія Моной  де Таїті. Це олія на базі кокосової, насичена корисними компонентами з квітів Тіаре. Олія має приємний аромат, легку текстуру, підходить для всіх типів шкіри. Як і кокосова олія вона допомагає отримати бронзовий загар. Рекомендовано навіть для тих, хто тільки починає засмагати.

Суміші олій для засмаги

1. Суміш з олій  для бажаючих отримати більш темний відтінок засмаги: волоський горіх + кокосова олія + олія мигдалю. Найчастіше виходить відтінок темно-золотистої бронзи. Ми рекомендуємо дану суміш застосовувати на вже злегка засмаглій шкірі (не для початківців ).

2. Якщо ж ви хочете отримати шоколадну засмагу, то змішайте 1: 1: 1 базові олії: кокосова олія + виноградна олія + кунжутна олія нерафіновану і додайте на 100мл об’єму базових олій 3-4 краплі олії герані (масло герані не має фототоксичного ефекту і може використовуватися влітку в сумішах з іншими маслами).

3. Суміш, при використанні якої ви не отримаєте почервоніння і жовтизни засмаги: олія какао нерафінована + жожоба голден + ши (каріте) + кокосова олія.

4. Колір золота вашій шкірі допоможе отримати суміш: масло ромашки (3-4 краплі) + кокосова олія + олія какао нерафінована.

5. Олія рицинова + олія какао нерафінована дають глибоке живлення шкірі. Засмага лягає рівно і красиво. Олія рицинова досить тягуча і густа і її буває складніше змити з шкіри.

6. Ви можете використовувати не тільки суміші з олій, а використовувати і чисті олії. Наприклад, виноградна олія (отримана методом холодного віджиму) добре зволожує шкіру, а поліфеноли кісточок винограду подбають про омолодження вашої шкіри.

10 oil with natur spf

Догляд за волоссям

І пам’ятайте, щоб уберегти ваше волосся від пересихання під час відпочинку на пляжі:

1. На пляжі не наносьте олію на волосся. Як зволожуюча маска для волосся – буде доречно і корисно по поверненню додому або в номер. На пляжі олія на волоссі притягне додаткові сонячні промені до волосся перегріваючи його.

2. Прикривайте голову і волосся хусткою, капелюхом, бейсболкой.

3. Ви можете на пляжі нанести на волосся, розподіливши по всій довжині, зволожуючу маску для волосся і прикрити голову головним убором.

Інформація https://masteroil.com.ua

Похожие статьи
Фильтр
Post Page
Sort by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *