Blog

Чарівна олія чайного дерева

by in Блог 13.01.2016

Природа – мудрий і досконалий механізм. Вона вже подбала про людину та її здоров’я, потрібно просто знати її секрети і вміти їх застосувати собі на благо. І в цьому немає нічого складного, якщо мати певні знання.

Про користь олії

На півночі Австралії росте чудове Чайне Дерево, що володіє могутньою антисептичною дією, і називається воно Melaleuca Alternifolia. Щоб отримати його цілюще зілля, використовуються молоді тонкі гілочки зі свіжим листям, з яких віджимається і переганяється ефірна олія. Отримана олія в кілька разів сильніше спирту! Проте її можна безболісно використовувати навіть для лікування слизової.

Завдяки своїм властивостям піднімати місцевий імунітет, дезінфікувати, надавати противірусний ефект, сприяти загоєнню болячок і ранок, прискорювати регенерацію шкірного покриву – олія чайного дерева зайняла почесне місце в аптечках будь-якої сім’ї. Її можна застосовувати в концентрованому вигляді або розведеному, а також на додаток до деяких косметичних засобів. Особливо корисно додавати олію в косметику для підліткової шкіри, схильної до гнійничків і фурункулів. Або запалені місця лікуються точково – крапельки чистої олії вистачить, щоб нанести її тонким шаром на болючі точки.

Олія чайного дерева прекрасно бореться з багатьма видами грибкових захворювань, шкірними запаленнями, алергічними дерматитами. Навіть лишай і трофічну виразку можна нею вилікувати, змішавши з жирною маззю або використовувати в чистому вигляді. Аромат олії, трохи терпкий і приємний, сприятливо впливає на збуджену психіку, нервозність. Пари ефірної олії врівноважують і допомагають впоратися з дратівливістю, перепадами настрою. Для нюхальних процедур зручні арома-кулони. В особливо тривожні моменти на робочому столі можна поставити арома-лампу.

untitled-infographic

Властивості та застосування

У періоди грипу або інших вірусних епідемій олія допоможе продезінфікувати повітря в приміщенні. Для цього її потрібно розбавити водою 1 : 2 і розбризкувати з будь-якого відповідного балончика для спрею.

Щоб продезінфікувати дитячий одяг або пелюшки, досить сполоснути випрані речі в розчині води з олією з розрахунку 10 крапель на 1 літр. А попередити попрілості у малюка можна кип’яченою водою з 1 краплею олії на 1 склянку. Протерти мокрою долонею ніжну шкіру дитини, а потім промокнути серветкою.

Вдихати ефірну олію чайного дерева ефективно при грипі. Арома-кулони або пара крапель концентрованої олії на подушку допоможуть швидше впоратися з інфекцією. Головне – не допускати попадання олії в очі. Перед сном можна прийняти ванну, в яку влити 0,5 літра молока з розмішаними в ньому 15 краплями олії чайного дерева.

У чистому вигляді олію можна використовувати зовнішньо для полегшення болю в суглобах, при розтягуванні м’язів, для зняття втоми і набряклості ніг. Вона відмінно розм’якшує загрубілі п’ятки, дезінфікує тріщинки.

Протипоказань чи обмежень у олії чайного дерева немає, хіба що індивідуальна непереносимість. Всередину воно не вживається (за винятком полоскань порожнини рота і спринцювань), але при ковтанні необхідно випити 0,5 літра чистої води. Зберігається олія в скляних ємкостях з герметичною пробкою, уникаючи попадання прямих сонячних променів.

Матеріал підготовлений https://masteroil.com.ua/

Детальніше про маслі чайного дерева тут:
https://masteroil.com.ua/products/efirnoe-maslo-chajnogo-dereva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *